Skocz do zawartości

Brak dostepu do internetu dla kilku aplikacji.


tajdzer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzis podczas instalacji programu sciagnietego z piratebay.se, zostalem przekierowany na strone, na ktorej kliknalem w tlo. W tym momencie antywirus(avast) dostal szalu i bez przerwy zaczal powiadamiac mnie o zagrozeniu. Natychmiast wlaczylem skan, a wykryte zagrozenie usunalem. W dzien wlaczylem skan kilkoma programami, pliki zainstalowane o godzinie 1:39-42 zostaly przeze mnie usuniete (widoczne sa na skanie).

Problem polega na tym, ze internet dostepny jest dla przegladarek, teamspeak itd, lecz np. Steam, Metin tego dostepu juz nie maja i sa po prostu bezuzyteczne.

Za kazda pomoc bylbym niezmiernie wdzieczny.

 

Skan GMER: http://wklej.org/id/2936310/

 

Extras.Txt

OTL.Txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat założony w złym dziale, to niewątpliwie problem infekcji, więc adekwatnym działem będzie Dział pomocy doraźnej, nie zakładaj nowego tematu, bo ktoś potem ten temat tam przeniesie.

Wracając: brakuje 2 obowiązkowych raportów narzędzia Farbar Recovery Scan Tools, czyli plików FRST.txt oraz Addition.txt

Po za tym, na przyszłość: narzędzia OTL już się w ogóle nie stosuje, więc raporty zbędne. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...