Skocz do zawartości

Powtarzające się błędy w nowo postawionym systemie.


Wiechura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich. Tydzień temu zainstalowałem system od nowa z tego powodu, że system (Win 10 Pro) nie mógł dokończyć ostatniej instalacji paczki aktualizacji zabezpieczeń i wszystkie rady nie dały pozytywnego rezultatu więc zainstalowałem system od nowa. Zainstalowałem wszystkie dostępne aktualizacje potrzebne programy do pracy na co dzień. I od jakiegoś czasu Laptop (samsung NP-R530-JT50PL, Win10 Pro X64) przestaje niespodziewanie odpowiadać, czego wcześniej nie robił, w czasie jak się wydaje błahych operacjach.  A najbardziej budzi mój niepokój błąd NTFS.

 

Error: (09/25/2016 05:17:41 PM) (Source: NTFS) (EventID: 137) (User: )
Description: Domyślny menedżer zasobów transakcji w woluminie SYSTEM napotkał błąd niepowtarzający operacji i nie można go uruchomić. Dane zawierają kod błędu.

 

Postanowiłem napisać do Was na tym forum i prosić o ewentualną pomoc. Poprzednio system działał ponad rok bez awaryjnie i dopiero wspomniane problemy z instalację uaktualnienia skłoniło mnie do instalacji systemu od nowa.

 

 Może ktoś z Was pokusi się o pomocne wskazówki. Dziękuję za ewentualną pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...