Skocz do zawartości

Spadek wydajności, lagi w grach.


GrindujTopy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zauważyłem od jakiegoś czasu spadek wydajności w laptopie. Ogólnie system, przeglądarka, czy inne programy działają płynnie i prawidłowo, natomiast zdarzają się "lagi". W przeglądarce zauważalne jest to przy odtwarzaniu filmu w rozdzielczości 720p i wyższej, w grach co kilka sekund spadki FPS (klatek na sekundę), czasem nawet podczas odtwarzania pliku *.mp3 w WMP lub AIMP3 potrafi się zaciąć co skutkuje brakiem dźwięku i "zamrożeniem" całego systemu na sekundę. W codziennym użytkowaniu nie jest to problemem gdyż nie zdarza się to często, lecz gdy chcę pograć jest to dość częstym zjawiskiem, zmniejszanie ustawień grafiki w grze nic nie pomaga, nawet w rozdzielczości 800x600 i detalach na "low" problem dalej występuje. System regularnie skanowany jest antywirusem Eset Smart Security 8 (aktualnym), oraz nie jest zaśmiecany niepotrzebnymi programami. Dołączam skany z FRST i GMER, proszę o pomoc. Addition.txtFRST.txtShortcut.txtGMER.txt

 

Edycja 24.08.2016

Witam, nikt nie odpisał ale poradziłem sobie prawdopodobnie sam. Wyłączyłem telemetrię i "śledzenie" programem Spybot AntiBeacon, po czym zrestartowałem komputer i nastąpiła poprawa, system chodzi jeszcze lżej, gry nie tracą płynności. Temat można zamknąć, chyba że komuś chce się sprawdzić logi tak dla pewności. :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...