Skocz do zawartości

Problem z deinstalacją, wyłączeniem urządzeń oraz z programami do ograniczenia przepustowości internetu


mar173

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowany windows 8.1 -instalowałem z recovery bo aktualizacja win 10 była porażką. Net Balancer i Net Limiter nie działają, jakby nie wyszukało karty wifi.

 

EOu7IwC.png

 

Dodatkowo nie można zmienić ustawień w netbalancer (pewnie problem w innych programach też bo na wszystkich innych komputerach ten program działa bez zastrzeżeń): próba ustawienia ograniczenia pobierania jest bezskuteczna, po wciśnięciu ok ustawienia się resetują próbowałem też uruchamiając program jako administrator to samo.

 

Chciałem odinstalować LAN i Karta Microsoft Wi-Fi Direct Virtual Adapter ale trwa to w nieskończoność.

 

Paint nie chce się teraz uruchomić więc nawet zdjęcia nie mogę przesłać.

 

Jak chce wyłączyć jakieś urządzenie to okno się zawiesza i jest zawieszone w nieskończoność.

 

Jakby ktoś nie dał się nabrać na dodatkową gwarancję 5letnią sklepową to mógłbym już dawno zainstalować na laptopie windows 7, ale niestety muszę naprawić windows 8.1.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...