Skocz do zawartości

Win7 - nie można odinstalować programu


lukaszo85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w czwartek zainstalowałem wersję próbną CorelDraw X8. Jest to wersja po angielsku, mogę na tym pracować ale po polsku jest dużo wygodniej, więc postanowiłem ją odinstalować. W tym miejscu pojawia się problem - wyskakuje komunikat "c:\Program Files\Corel\CorelDRAW Graphic Suite X8\Setup\Setup.exe Nie można odnaleźć określonego pliku" i nie mogę tego odinstalować.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A próbowałeś uruchomić instalator Corela ponownie aby naprawić tą aplikacje i później go odinstalować ? Bywa też że w przypadku włączenia programu instalacyjnego pyta on co ma zrobić, nadpisać, naprawić czy odinstalować produkt.

Jak tak nie da rady możesz pokusić się o użycie programu IObit Uninstaler, ma opcję Forced Uninstall która odinstalowuje program w przypadku gdy standardowy tryb nie daje rady, ale jego trzymaj do ostateczności. Pamiętaj że przy instalacji IObit chce przemycić do systemu jakiś swój program, odhacz wtedy okienko jego instalacji (po prawo na dole).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...