Skocz do zawartości

Problem z win 10, usługa systemu windows.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nowy kmputer z win 10, nie jest on ani zawirusowany ani zaśmiecony. Wyskakuje mi błąd "Nie można nawiązac połączenia z usługa systemu windows, System windos nie moze polączyć sie z usługą Klien zasad grupy. Uniemozliwia...."

 

Bład pojawia się w różnych momentach po ewentualnych instalacjach programu/ sterowników, i znika właściwe z mało znanych przyczyn (często po innych instalacjach). Próbowałem wielokrotnie przywracać system do pierwszego uruchomienia, lecz problem powraca, w usługach jest dana usługa jest uruchomiona.

 

Problem ten jest dość uciążliwy ponieważ gdy wystepuje nie widze sici wifi, mimo ze łączy się z ostatnia zapamiętaną. Dodatkowo chrome nie włącza się (ciężko powiedzieć czy wlaczy się np. po 5 min, nie czekałem nigdy dłużej jak 3-4 min, w procsach chrome się pojawia lecz sam program do użytkowania nie). Dodatkowo nie mogę używać co poniektórych opcji "Ustawieniach", np. po kliknięciu Aktualizacja i zabezpieczenia okno się samoczynnie zamyka.

 

 

Proszę o pomoc.

LOGI Z FRST + dziennik zdarzeń

http://speedy.sh/Mh939/logi.rar

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...