Skocz do zawartości

Zawieszanie systemu i przeglądarki


arek41

Rekomendowane odpowiedzi

Kupując laptopa Dell Inspiron 3541 był wgrany program Dell Backup and recovery.Kasując duplikaty plikow skasowałem ten program.Więc wgrałem go ze strony producenta Dell i od tamtej chwili zaczęły się schody.System zaczął się wieszać dwa razy się samoczynnie wyłączył i na pewno nie jest to przegrzewanie się procesora chłodzenie jest jak najbardziej dobre. Kursor myszki też przestaje działac i nic nie można zrobić.Przegladarka IE 11 też się wiesza zaznaczam że to wszystko trwa bardzo krótko od 1 do 3

minut i wszystko się odwiesza ale jest to uciążliwe potrafi się tak dziać kilka razy dziennie.Zauważyłem że za każdym razem gdy laptop się zawiesza wyskakuje ikonka powiadomień Dell Backup and Recovery.Gdy znika to laptop też zaczyna działać normalnie.Czytałem na angielsko jezycznych stronach że problemem może być plik toaster.exe instalowany z oryginalnym programem Dell Backup and Recovery ale nie wiem czy to w tym problem proszę o jakąkolwiek pomoc z góry serdecznie dziękuję.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...