Skocz do zawartości

Dziwne zacięcia


weider91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was, mam nietypowy problem, mój komp ma ciut ponad rok czasu, na pokłądzie i5 4690k , gtx 970, mobo msi gaming 3, ramy 8 gb gskill , crucial 256 ssd + hdd 1tb. Wszystko nowe kupowałem i odkąd kupiłem to dbam o niego 100%, win oryginał, czyszczony regularnie system jak i również jednostka, syfów staram się nie instalować. Problem mam z dziwnymi irytującymi mikro zacięciami, zauważyłem, że dzieje się to podczas słuchania muzyki np na youtube i przeglądaniu internetu, ale to zacięcie jest naprawdę tak krótkie, dosłownie mikro sekunda i przy tym zacięciu jest takie "bzzzz" w głośnikach, taki dziwny zniekształcony dźwięk syntetyczny jakby. Ogólnie ten problem miałem już po paru miesiącach korzystania z komputera, ale ustał na jakiś czas i teraz znów wrócił, zaznaczam, że nawet po powrocie do fabrycznych taktowań, ten problem również się pojawia. Dyski odpadają nowe są, sprawdzane hd tune wszystko ok, temperatury również, bo przy przeglądaniu internetu wiadomo, że nie podbija temperatur za mocno. Niby to nie stwarza problemów, ale mnie to irytuje i sama świadomość, że coś tam jest nie tak mi nie daje spokoju taki już mam charakter wink.gif Zdarza się to losowo, co jakiś czas. Pamiętam również,że pierwszy raz w zeszłym roku jak zaczęło mi się to dziać, to zauważyłem, że to mi się działo również przy włączaniu programu command center (program do podkręcania z poziomu windows). Gdy tylko włączałem, to było to zacięcie, za każdym razem gdy włączałem ten program, to było to zacięcie, usunąłem teraz ten program, ale dalej jest to samo ... chciałem nawet kiedyś nagrać to, ale na filmiku mi nie pokazywało tej zawiechy i dźwięku, dziwne... co myślicie o tym? może jakieś sterowniki się gryzą? 


 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...