Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w pisaniu opinii w sprawie Windows 10


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Piszę w tym dziale bo dotyczy to systemu Windows.

Jestem osobą slabowidzącą i często korzystam z wbudowanego w system Windows 10 programu Lupa.

Program w końcu dopracowali - PRAWIE - jest możliwe powiększenie pełnoekranowe i ma opcje podążania za kursorem myszy, za tabulatorem klawiatury - mistrzostwo, ale ma jeden poważny bug.

Podczas pisania tekstu chcąc napisać ł wciskamy kombinację Alt+L i zamiast ł program lupa przechodzi w tryb luby okienkowej a literki ł jak nie bylo tak nie ma :D

Nie ma opcji konfiguracji skrótów.

 

Sedno srpawy:

Dzwoniłem do supportu MS w Polsce i otrzymałęm odpowiedź, że trzeba wpisać w wyszukiwarce systemowej (ikona lupki koło przycisku START) słowo opinie i wstawić tam opinię na ten temat. WArunekiem wstawienia opinii jest zalogowanie się na koncie Microsoft'u. Im więcej opinii tym większa szansa na to, ze "projektanci MS" zajmą się problemem.

 

W opinni należy przedstawić problem skrótu i można podawać ewentualne rozwiązania - jak dla mnie ideałem jest możliwośc dodania do opcji możliwości skonfigurowania własnych skrótów do podstawowych opcji Lupy

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...