Skocz do zawartości

Nie otwiera się jedna strona - dziwny problem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, drodzy użytkownicy.

 

Proszę was o pomoc w nietypowym problemie, z którym nie wiem jak sobie dalej poradzić.

 

Przepraszam jeśli wybrałem zły dział ale sam nie wiem czy to problem sprzętowy czy jednak systemowy.

 

Mam następujący problem.

 

Przeglądając Internet okazało się, że jedna strona się nie wczytuje a raczej wygląda jakby się ładowała cały czas.

Jak nacisnę  F5 "odświeżanie" to na chwilę strona się pokaże i znika by dalej leciało kółeczko w karcie.

 

Laptop Samsung RC530, Windows 7 64bit Home, do tej pory nie sprawiał żadnych problemów.

 

Co odkryłem:
- gdy laptop jest połączony po kablu z routerem, problem ze stroną występuje.
- gdy przełączam laptop by łączył się z routerem po Wi-Fi, strona działa bez problemu.

- problem występuje na FireFox jak i IE.

- użyłem LiveCD (Linux Mint) przy połączeniu po kablu z routerem i strona się normalnie wczytuje.

- po wejściu na stronę, gdy laptop podłączony jest przez Wi-Fi i się ona załaduję, po przełączeniu się na kabel strona się wczytuje normalnie. Jak wyczyszczę ciasteczka to strona robi to samo co na początku, ładuje się i ładuje.

 

Co do tej pory zrobiłem:

- aktualizacja programów, systemu

- odinstalowałem i zainstalowałem na nowo sterowniki karty sieciowej

- wyczyszczenie ciasteczek i nie tylko (Ccleaner)

- zmiana DNS'ów (Google)

- ipconfig /flushdns, netsh winsock reset

- sprawdzenie pliku *hosts

- ping, tracert, pathping

 

Nie wiem już co więcej mogę zrobić, dlatego proszę was o pomoc, gdyż może to być błahostką albo początkiem problemów.

Dodam jeszcze, że inne komputery w sieci normalnie wczytują stronę, jedynie problem ma laptop.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...