Skocz do zawartości

Problem z folderem Windows na partycji niesystemowej.


pzm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam dysk o pojemności 500gb podzielony na dwie partycje,chciałem zrobić jedną partycję o pojemności 500gb,ale na partycji niesystemowej mam jeszcze folder Windows,który chciałem usunąć,ale nie da rady,tzn. usunąłem z niego prawie wszystko,ale niektóre rzeczy nie chcą się usunąć wyskakuje komunikat potrzebujesz uprawnień do wykonania tej akcji cyt' Uzyskaj uprawnienia od TrustedInstaller w celu wprowadzenia zmian w tym pliku' czy ktoś wie jak ten plik można skasować? Dodam że koleś w serwisie,podzielił mi dysk na właśnie dwie partycje,na systemowej zainstalował mi nowego Windowsa,a na niesystemowej wrzucił ważne dla mnie pliki z poprzedniego Windowsa,wszystko co mi było potrzebne to przerzuciłem już sobie na partycję systemową i czyszczę ta partycję niesystemową żeby móc ja połączyć z partycja C czyli tak jak napisałem stworzyć jedną dużą partycję...

 

P.S Tego folderu nie mogę usunąć  GWX   http://www.dedoimedo.com/computers/windows-7-to-10-gwx-how-to-remove.html

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...