Skocz do zawartości

Jak zainstalować NET Framework 2.0 x86


tubamirum

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety zresetowanie uprawnień nic nie dało. Błąd cały czas wyskakuje ten sam. Już mam dosyć tego i chyba to skończmy. Jak nie da rady to nie da, choć miałem nadzieję,że może się uda jeszcze :P

Jeśli chodzi o ikony to naprawiły się i wszystko styka.

 

Czy mam przywrócić te poprzednie wersje Microsoft Framework 4 Profile oraz Microsoft Framework 4 Extended ??

 

Co myślisz o takim pomyśle żeby zainstalować VirtualBox i zainstalować w wirtualnym komputerze jakąś starą wersje np. XP z sp2??

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

komar1993 "Nie polecam instalowania xp z sp2".

A czemuż to taka bzdura? Bo MS nie poleca XP SP2? A gdzie pisze, że poleca XP SP3?

 

Bez poruty, że instaluje się tylko XP SP3. Mam dziewiąty rok XP HE SP2. Instalowałem półtora miesiąca temu. Sterowniki i SP3. Directx i vp8. Nawet frameworka nie mam. Office word of student 2007 nigdy nie sprawia problemu. Tyle różnicy, że gpedit nie ma. Ale na tym pc tyle lat służy i nie jest dziurawy. Będzie jeszcze instalacja 8 lat, to, gdy nie wpuszczę moli, to nie wygryzie dziur w Windowsie.

26 sekund od wciśnięcia powera i już klikam w Firefoxa.

Nawet video HD nie zacina. Kwestia sterowników, ustawień, kodeków itp.

Formanty activex są. Przeglądarki i pluginy. Można dobrać oprogramowanie niewymagające frameworka. A skazał mnie kto na aplikacje wymagające net frameworka np. crystal security? To innych nie ma?

Oryginalny system i office na trzy stanowiska kupowałem w 2007 roku. Grafika integra. Acer aspire z win7 x64, to muł przy moim pc. Ale szósty rok bez antywirusa i laptop pierwsza instalacja przy zakupie.

Nie ma pliku, którego bym nie sprawdził.

Słowo "polecam" brzmi jak reklama. Jedni potrafią używać XP, inni nie. To samo dotyczy aplikacji. Tajemnica blokowania instalacji Framework 2 jest w rejestrze, w uszkodzonym kluczu, w którym brak odpowiedniej wartości po wadliwym odinstalowaniu. Dopóki tego się nie sprzątnie, to zawsze są dziesiątki nabitych postów, bo fachowiec nie poleca XP SP2!

 

To Gościu ma lecieć i kupować drugi system, bo nie polecasz tego, co ma?

Odnośnik do komentarza

Ja i wielu innych użytkowników wyjaśniło dlaczego nie powinno się stosować Xp z SP2.

Jeśli tobie system działa szybko i sprawnie to bardzo dobrze.

Wiesz jak naprawić ten błąd z frameworkiem ?.

To napisz i przy okazji sam się czegoś nowego nauczę.

Miałem kiedyś dokładnie taki sam błąd i rady których udzieliłem w moim przypadku pomogły.

Dodam, że wszystkie "resztki" o których mówisz zostały dokładnie wyczyszczone.

 

Druga sprawa nigdzie nie napisałem żeby @tubamirium kupował nowy system.

Jak będzie chciał to zainstaluje sobie system z SP2 i w razie potrzeby zaktualizuje za darmo do SP3.

 

Na przyszłość proponuję najpierw zapoznać się z tematem, a dopiero potem negatywnie mnie oceniać
 

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...