Skocz do zawartości

MS Office 365 problem z instalacją


Madzialena

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry mówię, że mam licencję na ten program. Sprawa wygląda tak, za pierwszym razem instalacja poszła gładko. Po formacie zaczęły się problemy (format robiony z powodu bajzlu którego już nie umiałam ogarnąć). Instalator wywala głównie błąd 3-4 lub jakiś inny (którego numeru nie pamiętam ale prawie zawsze ten sam). Wydaje mi się, że może mieć to coś wspólnego z aktualizacjami systemu, bo te coś mi szwankują. Centrum aktualizacji tak jakby "leży" czyli, instalacja jednej aktualizacji trwa w nieskończoność, chociaż okazjonalnie działa normalnie.

 

Nic nie instaluję (chyba, że o czymś nie wiem, ale procesy na to nie wskazują). Restart nic nie daje. Instalator dojeżdża do ok. 33% wyrzuca okienko z napisem:

"Niestety, wystąpił problem podczas instalacji i nie można kontynuować.

 

Jeśli jest instalowany inny program, zaczekaj na zakończenie instalacji i kliknij przycisk Ponów próbę."

I tak se klikasz ten przycisk, dopóki ci się nie znudzi. Raz załapie idzie troszkę dalej ale potem powtórka (rzadka sytuacja). Wciskasz anuluj to wyskakuje coś takiego:

"Niestety, wystąpił problem.

https://support.office.microsoft.com/pl-pl/article/Kod-błędu-30102-11-30102-13-30103-11-lub-30103-13-9ae0cf82-8ac5-46ab-81a4-10aa03a9d60e?NS=OCSAC2RINSTALL&Version=15&SysLcid=1045&UiLcid=1045&HelpId=30102-11-4001&ui=pl-PL&rs=pl-PL&ad=PL

Kod błędu: 30102-11

Pokombinuję z tymi poradami ale wątpię żeby to coś dało.

 

 

Windows 7 32bit.

2GB ram

Intel core2duo E6700 3.20 GHz

Tak więc wie ktoś o co może chodzić?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...