Skocz do zawartości

Karta tv do odtwarzania dzwieku


imaniek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam nastepujacy problem. Ostatnia burza pozbawila mnie zasilacza a jak sie potem okazalo rowniez dzwieku w komputerze.

Glosniki sa ok bo sprawdzalem na innym sprzecie ale po podlaczeniu sluchawek lub innych glosnikow do komputera nie uzyskuje zadnego dzwieku, jakby zintegrowany dzwiek sz@#$k trafil.

Stad moje pytanie czy jest mozliwosc aby moja karta tv mogla teraz pelnic role ktora wczesniej pelnil zintegrowany na plycie dzwiek?

Jesli tak, czekam na propozycje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Z pośpiechu to podałeś nazwy chipów na karcie, a nie nazwę samej karty, sprawdź na śledziu czy masz wyjście audio jeśli tak to podłącz głośniki do tego wyjścia.

 

 

tak tez zrobilem ale narazie efekt zaden, wylaczalem tez w biosie zintegrowane audio ale rowniez bez rezultatow, co do nazwy obecnie nie mam mozliwosci podac pelnej, myslalem ze tylko to wystarczy

Odnośnik do komentarza

Sprawdź w menedżerze urządzeń czy przez przypadek nie ma jakichś konfliktów ze sterownikami. IMHO wyłączenie integry w BIOS-ie mija się z celem, bo raczej ta karta TV musi być podłączona do karty dźwiękowej. Przemyśl propozycję @ Tyrol lub zainwestuj w coś na PCI lub PCI-E w zależności od tego jakiego typu sloty masz na płycie głównej.

Edytowane przez picasso
16.02.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...