Skocz do zawartości

Programy się same zamykają...


L33TKR3W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Jestem tutaj nowy i mam parę problemów.
 

1. Gdy przeglądam internet (Google Chrome) to automatycznie mi się zamyka, zdarza się rzadko - jednak się zdarza.
 

2. Wszystkie programy praktycznie muszę włączać w trybie zgodności, lub jako Administrator (chociaż ja jestem Administratorem) - muszę tak robić, aby gry czy programy się uruchomiły.
 

3. Przeglądarka fotografii systemu Windows nie chce się włączyć, klikam dwa razy na jakiś obrazek i nic - musiałem ściągnąć inną przeglądarkę fotografii.
 

4. Mam problem z programem RocketDock i niekiedy gdy naciskam na jakiś program, czy grę to pasek mi się wyłącza i muszę uruchomić znowu ponownie ten ciekawy program - zdarza się często.

 

5. Counter Strike 1.6 - Nie wiem czy tutaj jest odpowiednie miejsce na napisanie tego problemu, ale napiszę. CS nie chce mi się niekiedy włączyć, to znaczy klikam dwa razy na ikonę i w ogóle się nie włącza - reinstall pomaga, jednak jest to uciążliwe ciągle reinstall.

6. Na niektórych ikonkach jest widoczna żółta kłódka - chcę to zmienić, nigdy wcześniej tak nie było.

Teraz czas na specyfikację, więc :

- Laptop z 2010 roku
- Firma : ASUS
- Procesor : Intel® Core i3 CPU M379 @ 2.40GHz
- Zainstalowana pamięć (RAM) : 3,00GB
- Typ systemu : 64-bitowy system operacyjny
- Karta graficzna : ATI Mobility RADEON HD 5470 GRAPHICS / 512MB
- System operacyjny : Windows 7 (Seven) Home Premium

Proszę Was wszystkich o pomoc, nie piszcie głupich postów typu - "Kup nowy komputer", czy coś w tym rodzaju.

POZDRAWIAM

L33T KR3W

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...