Skocz do zawartości

Windows 7. Restart co minutę, błąd krytyczny


wodeczka94

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! :)
Mam problem z windows 7. Podczas uruchomienia na początku nie mogłem sie zalogować. Podczas wpisywania hasła i klikaniu Enter nic sie nie działo, po restarcie mogłem sie juz zalogować, ale wyskakuje mi komunikat: ,,System Windows napotkał problem krytyczny i zostanie ponownie uruchomiony w ciągu jednej minuty. Zapisz teraz swoją pracę"
Komputer dzień przed wyłączyłem normalnie, nic się z nim nie działo niepokojącego. 

Próbowałem przywrócić system, lecz nic to nie dało. Po przywróceniu znowu przy 1 uruchomieniu nie mogę się zalogować(sytuacja jak wyżej), po restarcie juz moge, ale wyskakuje błąd. 

Dodatkowo zauważyłem, że nie mam nazwy użytkownika przy procesach w menedżerze zadań i nie mogę uruchomić mscofnig.
Tryb awaryjny działa normalnie.

 

 

Addition.txt

FRST.txt

GMER.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nowe logi :)

Edit: 

Błąd naprawiony (jak na razie) :D
Na innym forum poradzono mi zrobienie chkdsk(co nie pomogło) oraz komendy sfc /scannow. Po 2 komendzie co prawda wyskoczyl komunikat, ze nie mozna bylo wszystkiego naprawic, ale po ponownym uruchomieniu komputera w koncu nie wywala komunikatu :D Dzięki za pomoc! 

 

Pozdrawiam

Paweł :)

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...