Skocz do zawartości

Google chrome wyłącza się od razu po włączeniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj napotkałem na bardzo poważny problem z przegladarką gogle chrome. Otóż podczas gry w Wiedzmina 3, zminimalizowałem grę i włączyłem chroma, jednak napotkałem na błąd w postaci "Program google chrome przestał działać" i już od tamtej pory od razu się wyłącza, nic nawet nie zdążyłem zrobić... Dodam, że wcześniej odpalałem normalnie przegladarke podczas włączonej gry i nie miałem żadnych problemów. Próbowałem odinstalowywać, usuwać profil, tworzyć nowy, instalować starsze wersje. Próbowałem wszystkie fixy jakie znalazłem w internecie jednak dalej jest ten sam crash chroma. Nie potrafie już sobie z tym poradzić. Może to jakiś wirus, albo program, który mi blokuje chroma?

Dodatkowo ostatnio mam problem z ubywającym stale miejscem na dysku systemowym C, bywa, że nie mam go w ogóle. To tak gdyby to miało jakoś pomóc w ocenie systemu.

 

Podaje log z dziennika zdarzeń:

Nazwa aplikacji powodującej błąd: chrome.exe, wersja: 45.0.2454.85, sygnatura czasowa: 0x55df881b
Nazwa modułu powodującego błąd: guard32.dll, wersja: 8.2.0.4674, sygnatura czasowa: 0x55c148a3
Kod wyjątku: 0xc0000409
Przesunięcie błędu: 0x000269c9
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x6f4
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d0e68a7e0aa04a
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\Windows\SysWOW64\guard32.dll
Identyfikator raportu: bc707b6a-527d-11e5-b1e4-6c626ddb478d

logi z FRST i GMER(musiałem podzielić na dwie części bo log był za duży na jeden załącznik) w załącznikach

Proszę o pomoc, gdyż jestem zmuszony korzystać z internet explorera :P. Z góry dziękuje.

pozdrawiam
 

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Doszedłem po pliku guard32.dll co mi blokuje przegladarke i okazalo sie ze to comodo... Tylko pozostaje pytanie dlaczego? dlaczego akurat teraz skoro używam tego od paru lat i nic sie nigdy nie działo... Odinstalowałem(bo po wyłączeniu wszystkich procesów dalej cos "blokowało") comodo i wszystko gra. Prosiłbym jeszcze o jakąś porade może jakiego firewalla używać, bo mam teraz systemowego i MSE. Czy to wystarczy? 

Prosiłbym jeszcze o sprawdzenie logów czy wszystko jest okej i jesli to nie za wiele to jakas informacje co moze mi powodowac ubywajace miejsce na C
Dziekuje, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam dokładnie ten sam problem od wczoraj. Również comodo. W trybie awaryjnym odczytałem rodzaj błędu i oczywiście jest to guard32.dll . Cały komunikat w załączniku. Znane fixy z internetu też u mnie nie działają. Przeskanowałem adwcleanerem ale nic nie znalazł. Nie zauważyłem u siebie aby znikało miejsce na dysku i to jest chyba jedyna różnica.

Gdyby ktoś natrafił na rozwiązanie tego problemu to będę wdzięczny za informacje.

 

 

cd.

w międzyczasie udałem się na forum Comodo i przeczytałem, że problem jest tam znany i pracują nad fixem który ma się ukazać w poniedziałek lub do poniedziałku. Proponują tymczasowe rozwiązanie w postaci dodania chrome do wyjątków ale u mnie to nie zadziałało. Może coś źle zrobiłem. 

 

cd.cd.

Zastosowałem tymczasowe rozwiązanie problemu które sugerują na forum Comodo i zadziałało wreszcie. Chrome się otwiera. Jest to jednak tymczasowe i nie do końca bezpieczne rozwiązanie ponieważ polega na dodaniu wyjątku "chrome.exe" w ustawieniach zaawansowanych Comodo w pozycji Ustawienia HIPS / Wykrywaj wstawianie kodu /Wyjątki.

Chrome problem.txt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...