Skocz do zawartości

dwa pytanka


adela

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie 1. Chcę obejrzeć film w internecie i dostaja komunikat " Używasz Ad-Blocka , prosimy o jego wyłączenie" , Jak moge używać czegoś co nawet nie wiem co to jest, że o wyłączeniu jak to się robi nie wspomnę, wiec pytanie jest takie , jak tego nie mieć żeby nie przeszkadzało.?

Pytanie 2. Dostaję takie nagabywanie żeby aktualizować za darmo do windows 10 czy to konieczne i czy trzeba mieć jakieś umiejetności żeby to aktualizować, bo mysle ze z moim talentem do komputera mi to nie pójdzie , wiec robić to czy nie? poradxcie mi bo jestem w kropce.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1.Ad-block to dodatek do przeglądarek blokujący denerwujące reklamy, możesz go bezproblemowo odinstalować z przeglądarki jeśli go niepotrzebujesz lub jeżeli Ci on przeszkadza.

Napisz jakiej przeglądarki używasz (Firefox, Google Chrome itp.) to spróbuję to napisać krok po kroku.

 

2. Aktualizacja starszych wersji Windowsów do Windowsa 10 NIE JEST OBOWIĄZKOWA, to taki rodzaj nachalnej "zachęty" ze strony Microsoftu aby przesiąść się na ich najnowszy system... co moim zdaniem przysparza więcej problemów niż korzyści bo Windows 10 powoduje sporo uciążliwych błędów które niepowinny się znaleść w finalnej wersji systemu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...