Skocz do zawartości

Windows Update- problem, duże obciążenie systemu usługami


ediz4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Staram się w większości sam znaleźc rozwiązanie swoich problemów  z systemem ale tym razem przerosło to moje możliwości. Przejdę zatem do rzeczy. Zainstalowałem czysty system na Laptopie Della (użytkownik skasował Recovery). Pojawił się wyżej wymieniony problem więc starając się nie marnowac za wiele czasu postawiłem system od nowa z innego nośnika (pomyślałem że nośnik jest uszkodzony skoro po samym zainstalowaniu dzieją się takie rzeczy). Problem jednak nie zniknął. Windows Update po pierwszym uruchomieniu coś tam zamielił, kazał zrestartować komputer i od tego czasu nie wyszukuje aktualizacji. Mieli i czasami po godzinie zwraca błąd. Z komputera nie da się korzystać nawet bez podłączonego internetu ponieważ usługi netsvcs i wuauserv zjadają odpowiednio pamięć i czas procesora.

Dodam ponadto że próbowałem naprawiać Windows Update poprawką KB971058 ale nic to nie pomogło. Program zwrócił informację że naprawiono a nic się nie zmieniło. Zabijałem również kilkukrotnie ręcznie usługi windows update bo musiałem wykonać czynność na komputerze a on wykonywał ją całe wieki - widac to w logach frst. Proszę o jakieś wskazówki

FRST.txt

Addition.txt

post-2749-0-13740000-1439366535_thumb.jpg

post-2749-0-64980000-1439366556_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...