Skocz do zawartości

Nie mozna zainstalować systemu


Yooozak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów, mam lapka SAMSUNG NP-N150-HAP2PL. Jest to mini lapek bez stacji dysków. Wgrany był system Windows 7 Starter. Nie można było na nim nic zrobić, tylko tyle co sie włączał do pulpitu a potem zawiechy przy kazdym kliknieciu na cokolwiek. Postanowiłem sformatować, sformatowałem wszystkie partycje i wgrałem viste (bo nie moglem znalezc plyty z win 7 starter), system działał lecz nie było sterowników. Pozniej znalazłem płyte od tego lapka z win 7 starter, sformatowalem jeszcze raz ale komputer nie ukonczył instalacji, zainstalował, zrestartował sie i od tamtej pory nie chce sie wlaczyc, jest ciemny ekran po ładowaniu "Microsoft Corporation". Jak próbuje na nowo zainstalowac system to zawiesza sie na niebieskim ekranie z przygotowaniem do instalacji, czasem wcale nie dojdzie do momentu wybierania języka. Co mozna z nim teraz zrobic? Pomozcie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ostatnio juz myslalem ze dojdzie do instalacji ale zawiesił sie na wybieraniu dysku do instalacji, całą noc nic sie nie pokazalo.. Poza tym, w dolnej czesci okna był zołty wykrzyknik "Dysk może wkrótce ulec awarii.Jeśli dostepne są inne dyski twarde zainstaluj system windows w innej lokalizacji." Pomozecie? Cokolwiek, bo nie wiem co zrobic, czy to wina dysku..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...