Skocz do zawartości

Bardzo długa identyfikacja sieci - Win7 x64


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

W zeszłym tygodniu kupiłem komputer. Jest szybki ale kilka dni temu pojawił się denerwujący problem dłuuugiej identyfikacji sieci (1-2 minuty) zaraz po starcie. Nie przeszkadzało by to gdyż internet jest, ale dopiero po zidentyfikowaniu pojawiają się gadżety oraz reszta aplikacji uruchamiających się przy starcie. Podczas identyfikacji, ikonka tego komputerka nie odpowiada (można klikać i klikać) dopiero budzi się gdy jest już wszystko gotowe.

 

-Sterowniki najnowsze

 

AdwCleanerS0.txt

Extras.Txt

OTL.Txt

autoruns.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam. Mam dokładnie ten sam problem. Strasznie denerwujące, tym bardziej, że wcześniej wszystko było ok. Myślałem, że z avastem coś nie tak, bo u mnie problem pojawił się jakoś po aktualizacji, ale to jednak nie to. Daj znać gdybyś sam coś wykombinował.

 

edit.

Chyba znalazłem rozwiązanie. W moim przypadku za problem odpowiadała usługa NvStreamSvc (Nvidia SHIELD Stream Service). Aby wyłączyć usługę: START-->wyszukaj-->wpisujemy cmd-->PPM uruchom jako administrator-->wklejamy najpierw sc stop "NvStreamSvc" ENTER-->później sc config "NvStreamSvc" start= disabled ENTER. Powinno być tip-top.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...