Skocz do zawartości

Dell Data Safe Local Backup


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Zastanawiam się czy da się wyżej wymieniony program wyłączyć? Zauważyłem, że działa on cały czas w tle. Jak rozumiem robi on jakieś kopie zapasowe i gdy coś się zepsuje to nie stracę wszystkiego przy defragmentacji. Nie zależy mi jednak na tym specjalnie. Nic szczególnie cennego nie mam na komputerze a instalacja od nowa kilku gier, jakiś programów do czytania książek i przeglądarki to powód by takie coś cały czas spowalniało komputer. W zwykły sposób nie da się tego wyłączyć, wpisywałem też msconfig i w tym okienku co wyskakuje szukałem usługi która by temu odpowiadała, też nic nie znalazłem. Rozmawiałem z bratem i on mówił, że czegoś takiego w swoim komputerze nie ma choć on ma akurat stacjonarny, ja laptopa.

 

Byłbym wdzięcznym za bardzo dokładne wyjaśnienie co mam robić kroczek po kroczku jeśli w ogóle da się to wyłączyć. Wyobraźcie sobie kogoś kto nie zna się w ogóle na komputerach potem pomnóżcie przez dwa i macie mnie. Z góry dziękuję za każdą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...