Skocz do zawartości

Windows defender oraz programy antywirusowe nie działają


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry
Zwracam się z prośbą o pomoc w celu rozwiązania następującego problemu: od ponad 2 tygodni nie mogę uruchomić usługi windows defender. Centrum akcji wyświetla 2 komunikaty: o wyłączonej usłudze windows defender oraz o braku zainstalowanego antywirusa (pomimo tego, że był instalowany).  Przy uruchamianiu defendera pojawia się następujący błąd " określona usługa nie istnieje jako usługa zainstalowana. Kod błędu: 0x80070424". Usługa ta nie wyświetla się na liście usług. Próba instalacji defendera nie powiodła się. Pasek postępu staje w miejscu. Ponadto nie mogę uruchomić antywirusa. Wcześniej zainstalowałam Microsoft Security Essentials - nie działał. Usunęłam, zainstalowałam Avast i podczas próby rejestracji pojawia się następujący komunikat "Podsystem AAVM wykrył błąd RPC". 
 
Mam windows 7, 32-bitowy
 
Pragnę nadmienić, iż jestem laikiem jeśli chodzi o tego typu sprawy.
Nie wiem czy poprawnie wkleiłam pliki poprzez stronę wklej.org jednak nie potrafiłam inaczej sobie z tym poradzić.
 
Link do pliku Logs.zip
C:\Users\Klaudia\Desktop\np\Logs.zip
 
Link do pliku raport.html
C:\Users\Klaudia\Desktop\np\raport.html


Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu oraz wyrozumiałość, za którą z góry dziękuję. Za wszelkie błędy przepraszam.
 
Pozdrawiam

 

Addition.txt

AutoRuns.txt

FRST.txt

GMER.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...