Skocz do zawartości

Win 7 Uruchamia się tylko z trybu awaryjnego.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z uruchomieniem standardowo systemu. Jestem aktualnie po Formacie postawiłem nowy system ale nic tym nie zmieniłem. Zaczęło się od zawieszenia się systemu dwa razy pod rząd podczas rozgrywki w grę Civilization 5,  pokazał się brązowy ekran i następnie nic nie mogłem zrobić. Przy trzecim uruchamianiu systemu uruchamia się do momentu pokazania się tej animacji kolorowych okien windowsa i wyskakuje albo blue screen albo po prostu jest czarny ekran(chociaż tylko blue screen się pojawia za każdym razem po porostu nie doczekałem aż się pojawi  :) ). . Aktualnie pisze posta z trybu awaryjnego i śmiga normalnie.

 

Po kilku kombinacjach wyskoczyło mi naprawa systemu po czym przywróciło mi go do momentu po formacie. Czyli jest golutki bez sterowników, bez niczego. Z kolei czytałem coś o sterownikach, że one mogą wywołać taki problem ale czym on jest spowodowany? Padła mi grafika ? Płyta czy coś innego ?

 

Dobra więc tak po kolei instalowałem sterowniki płyta, audio, net, usb po uruchomieniu ponownie pc bez problemu wchodził do systemu. Przyszła kolei na sterowniki od graficznej karty i po instalacji znów pojawia się problem. Teraz pytanie. Czy grafika mi padła bo ma juz prawie 4 lata czy jakis problem ze sterownikami?

 

Więc tak wygrzebałem starego asusa, od instalowałem sterowniki od MSI czyli tej potęcjalnie zepsutej i zainstalowalem stery do Asusa. Działa. I nasuwa się kolejne pytanie, co z grafika. Bo chyba jak by była zepsuta to monitor by mi się nie odpalił w ogóle a tak dopiero do sytemu nie wchodziło gdy sterowniki od tej karty były zainstalowane. Co z nią się dzieje jak to sprawdzić jeszcze raz proszę o pomoc :)

 

Prosze o pomoc.  :)

Dziękuje i pozdrawiam.

post-15931-0-28140000-1435851952_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...