Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie klawiatury


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z klawiaturą Tracer Turbo-Media KB9801R+. Jak używam przeglądarki, czy jakiegoś programu, gdzie jest opcja "cofnij", np.: spotify, to wciskając klawisz z literą "a" cofa mnie do poprzedniej strony. Oprócz tego Tab uruchamia start.

Na klawiaturze mam też taki przycisk "Ez", który ma swoją lampkę, podpisaną "M/Mode". Nie mam pojęcia do czego ten przycisk służy, ale dotychczas lampka się zaświecała tylko przy wciśnięciu właśnie tego "Ez", ale teraz też włącza się po naciśnięciu klawisza "z", a ponadto wciskając "Ez", wpisuje mi się litera "z".

Poniżej zamieszczam logi z FRST i GMER.

 

Bardzo proszę o pomoc!

Shortcut.txt

Addition.txt

FRST.txt

mer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przykra sprawa, ale wygląda na to, że ta twoja klawiatura jest już dość wiekowa. Najnowsze sterowniki (które chyba posiadasz?) pochodzą chyba z 2008 roku. Jak na starego złoma na kablu, można się spodziewać różnych sensacji.

Od braku współpracy z WIN7 po zwykłe mechaniczne zużycie. Dużej straty nie będzie, jak se kupisz nową... ;)

 

Sprawdź najprostsze rozwiązania. Przypomnij sobie coś ostatnio instalował, i zobacz jakich skrótów te programy używają. Najczęściej taki konflikt klawiszy wynika właśnie z kolidujących skrótów aplikacji lub braku odpowiedniej obsługi klawiszy specjalnych przez sterowniki. Ale jak Ci szwankuje stary kabel od USB, to efekty też mogą być podobne... ;)

 

Czyszczenie też nie jest głupią opcją, bo większość klawiatur które widuję przypomina wnętrze lodówki lub zawartość publicznej toalety...

Ale nie wiem, może o nią dbasz jak należy. Nic nie sugeruję... ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...