Skocz do zawartości

Counter Strike - "VAC authentication error"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników, chciałbym się zwrócić o malutką pomoc a mianowicie pomocy lub doradzenia, jak mogę sprawdzić (oprócz skanowania antywirusem) czy na moim komputerze nie ma żadnego niepożądanego oprogramowania. Mam problem z pewną grą a dokładniej z pewnym błędem w niej i wskazane porady dotyczące tego błedu które miałyby pomóc w związku z nim, nie działają dla mnie i chciałbym się upewnić że to nie wina jakiegoś robaka czy coś w tym stylu. Jeżeli moglibyście posprawdzać jakieś logi, czy coś co mogłoby ewidentnie pokazać że mój system jest czysty byłbym bardzo wdzięczny ponieważ kompletnie się na tym nie znam, chyba że nie jest to konieczne gdyż antywirus nic nie wykrywa aczkolwiek wiem że nie zawsze antywirus jest w stanie wszystko przeszukać oraz wykryć. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

jak mogę sprawdzić (oprócz skanowania antywirusem) czy na moim komputerze nie ma żadnego niepożądanego oprogramowania. Mam problem z pewną grą a dokładniej z pewnym błędem w niej i wskazane porady dotyczące tego błedu które miałyby pomóc w związku z nim, nie działają dla mnie i chciałbym się upewnić że to nie wina jakiegoś robaka czy coś w tym stylu. Jeżeli moglibyście posprawdzać jakieś logi, czy coś co mogłoby ewidentnie pokazać że mój system jest czysty byłbym bardzo wdzięczny ponieważ kompletnie się na tym nie znam, chyba że nie jest to konieczne gdyż antywirus nic nie wykrywa aczkolwiek wiem że nie zawsze antywirus jest w stanie wszystko przeszukać oraz wykryć. Dziękuje.

wykonaj logi z FRST i opisz dokładnie jaka to jest gra i jaki komunikat się pojawia?

 

https://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnostyka-ogolne-raporty-systemowe/

Odnośnik do komentarza

Proszę bardzo, o to logi. Gra to Counter Strike: Global Offensive, a problem występujący podczas gry to "VAC authentication error", starałem się walczyć z tym na wiele sposobów, a teraz ubiegam się o pomoc tutaj. Na ogół jest to bardzo drażniący problem ponieważ wyrzuca on z meczu turniejowego na który ma się tylko 3 minuty na powrót, ale problemem jest niestety to że na ten błąd nie wystarczają 3 minuty, a poza tym nie wiem jak go naprawić. Czasami wystarczy poczekać >10min i problem znika sam.. to dziwne i strasznie irytujące. Po każdych 3 minutach dostaje się blokadę na 30min, z każdą blokadą na coraz to więcej czasu, 30min<24h<7dni, i ja już właśnie tak zarobiłem chyba 4 bana na 7 dni. Jestem mega zły ponieważ mam wakacje i chciałbym trochę odreagować po maturze w wolnych chwilach. Myślę że to wszystko. Z góry dziękuję za jakiekolwiek zainteresowanie moim kłopotem.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...