Skocz do zawartości

Blue screen 0x000000F4 Windows 7


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Otóż od jakiegoś czasu, gdy robię coś co wymaga większego zużycia procesora pokazuję mi się Blue screen z kodem 0x000000F4

Co mogę zrobić żeby to rozwiązać? Mam windowsa 7.

Proszę pisać prosto ponieważ niezbyt znam się na komputerach. Z góry dziękuję wszystkim za chęci^^

 

A tutaj na dole jest raport błędu systemu windows.

 

Sygnatura problemu

Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.48

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

 

Dodatkowe informacje o problemie

BCCode: f4

BCP1: 0000000000000003

BCP2: FFFFFA8008979B30

BCP3: FFFFFA8008979E10

BCP4: FFFFF80002F94940

OS Version: 6_1_7601

Service Pack: 1_0

Product: 256_1

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Hmmm. Na tym forum masz odpowiedzi których nie przeczytałeś. Zresztą rzeczywiście nie dają prostych odpowiedzi. Te znajdziesz choćby na YouTube, bo akurat wszyscy uparli się, że łatwo rozwiążą ten błąd... ;)

Przyczyn jest kilka i te podają w kazdym filmiku. Nieprawidłowo odinstlowany lub funkcjonujący antywirus, źle podłączony lub skonfigurowany dysk, syf w rejestrze. Warto rzeczywiście sprawdzić te porady i skorzystać z trybu F8: "ostatnia znana dobra konfiguracja".

Nie daj się tylko nabrać na zaware w reklamach płatne programy do czyszczenia rejestru. Równie dobrze możesz je przeprowadzić bezpłatnym np. Glary Utilities.

 

Naprawdę ten akurat błąd daje dużo sensownych odpowiedzi po wpisaniu w Google. Sam się zdziwiłem. Jak przetestujesz wszystkie, to napisz czy coś to dało. Wtedy będziemy zastanawiać się poważnie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...