Skocz do zawartości

Firefox - fatalnie wolno działa.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od kilku lat używam firefox i jeszcze nigdy nie miałem takiego problemu.

Lisek ogromnie wolno działa.

Uruchomiłem w trybie awaryjnym - działał dobrze.

Uruchomiłem w trybie normalnym wyłączając wszystkie wtyczki - wolno działa.

Po reinstalacji i wcześniejszym usunięci katalogów po lisku w profilu usera i progam files problem na czystym 38.01 dalej występuje.

System pracuje szybko na SSD. 

Proszę o porady jak usunąć problem z wolno działającym firefox?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam

Proszę tego nie traktować tego, jako podpięcie do tematu, ale miałem kilka dni temu dokładnie to samo, nagle ni stąd ni zowąd "zamulił się" Firefox 38.01. Zrobiłem jak kolega. Reinstalacja, włącznie z usunięciem wszystkich folderów z AppData i PF. Postawienie czystej wersji 38.01 nic nie dało. Dalej wolne działanie FF. Dodam coś co może pomóc, używam Spysheltera i w trakcie odinstalowywania FF SpyShelter zapytał mnie czy zezwolić na akcję dla pliku AU_.exe. Ten plik jakby uczestniczył w akcji odinstalowywanie FF. Nigdy tego pliku nie było przy odinstalowywaniu. Zezwoliłem Shelterowi, żeby dokończyć odinstalowywania FF. Jak mówiłem ponowna instalacja 38.01 i to samo zamulanie.

Przeinstalowałem W7 Ultimate, łacznie z nowym podziałem partycji. Po zakończeniu ponownie instaluję FF 38.01 i o dziwo ten sam efekt FF muli na świeżo postawionym systemie. Nie wiem co jest.

Sprawdzam na IE wszystko śmiga. Na FF długo się włącza,  jak piszę coś, to dopiero po chwili się pokaże litery w pasku adresu na przykład, długo się wyłącza. Zrobiłem tak, że wróciłem do wersji FF 37.01 i problem zniknął. FF teraz śmiga aż miło i do tego na świeżym systemie. Nie wiem, jakiś błąd w nowym FF. Póki co wyłączyłem automatyczne aktualizacje przeglądarki.

PS. Logów nie dołączę, bo już po formacie. Dodam, że jestem n-lem informatyki i wiem o czym piszę. Również czekam na pomoc, ale bardziej z ciekawości.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...