Skocz do zawartości

Uruchomienie własnej usługi - "Uruchomiła się i zatrzymała"


rhakun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako jest to mój pierwszy post chciałbym się przywitać :) i od razu przechodzę do mojego problemu 

 

Stworzyłem usługę która zainstalowałem poprawnie jednak po próbie jej uruchomienia pojawia się komunikat 

"Usługa <nazwa_usługi> na Komputer lokalny uruchomiła się, a następnie zatrzymała. Niektóre usługi zatrzymują się automatycznie, jeśli nie są używane przez inne usługi lub programy."

 

teraz mam problem gdyż nie mam pojęcia w którym miejscu rozpocząć poszukiwania problemu, czy może to być sam kod czy też coś w rejestrze 

 

dla jasności sytuacji dodam że 

 

poprzednio tworzyłem prostsze usługi i po instalacji działały w miarę rozwoju usługi zdarzyło mi się odinstalowywać ją "ręcznie" poprzez usuwanie z rejestru tej usługi ale po ponownej instalacji chyba powinno działać ok ? 

Czy mogę liczyć na jakieś podpowiedzi z Waszej strony ? czy ktoś spotkał się z tego typu problemem i czy istnieją jakieś kroki pozwalające na zlokalizowanie problemu ? 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przepraszam za odpowiedź dopiero teraz, ale temat był przez chwilę martwy ze względu na natłok pracy jaki miałem, jednakowoż teraz powoli do niego wracam, 

 

Nie jeszcze go nie debugowałem, wiem tylko że nie debuguje się serwisu tak jak zwykłej aplikacji, 

 

ale jeżeli chcę przedebugować go w momencie startu gdzie powinienem umieści breakpoint na początku metody OnStart() ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...