Skocz do zawartości

WIN 7 - spowolnione działanie oraz problemy z rozruchem systemu na nowej instalacji


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu borykam się z problemem związanym ze spowolnioną pracą systemu lub brakiem rozruchu.

System z dnia na dzień przestaje się ładować. Po długich przebojach udało mi się pozbyć usterki błahym rozwiązaniem - zmianą w BIOSie ustawień dysku z AHCI na IDE. System zaczął się uruchamiać. Wcześniej dochodziło do momentu "Trwa uruchamiania systemu..." i nie wyświetlało się LOGO, brak było jakiejkolwiek interakcji. Po którymś z kolei uruchomieniu problem z rozruchem systemu pojawił się, jedynie mogłem przywrócić system do pierwotnej wersji poprzez Asus Preload Wizard. Po świeżym odzyskaniu systemu, na drugi dzień doszło do takiej samej sytuacji. Mimo to, że przeskanowałem system Kasperskym, Malwarem, ComboFixem i nie wykryto żadnych problemów. W chwili obecnej odzyskałem na nowo system, ale jest on na tyle spowolniony, że mam problem z uruchomieniem przeglądarki. Pozostaje jedynie tryb awaryjny. Nie mam już rady na ten system, co chwila wracam do punktu wyjścia. Proszę o pomoc oraz jakieś sugestie.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...