Skocz do zawartości

Zainstalowany system nie jest orginalny


robak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

 

Około tydzień temu próbowałem zainstalować aktualizacje Adobe flash player, wystąpił błąd, usunęłem program i ponownie nie mogłem juz zainstalować. Po wszystkim zaczął pojawiać się komunikat o nieorginalności systemu Windows 7 (jest orginalny, mam cd key od zakupu laptopa). Komputer zaczął też wolniej chodzić, szczególnie firefox, strona startowa jest inna niż w ustawieniach. Podejrzewam, że mam też niepotrzebne programy, które spowalniają system. Proszę o pomoc w usunięciu usterki i przy okazji wyczyszczenia systemu. W załączniku logi. Dzięki!

Addition.txt

FRST.txt

gmer.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Może spróbuj tego:

http://support.microsoft.com/pl-pl/kb/2457836

 

Na błąd:

Error: (03/12/2015 01:26:00 PM) (Source: Microsoft-Windows-WindowsUpdateClient) (EventID: 20) (User: ZARZĄDZANIE NT)
Description: Instalacja nie powiodła się: system Windows nie mógł zainstalować następującej aktualizacji, ponieważ wystąpił błąd 0x800706f7: Aktualizacja systemu Windows 7 dla komputerów z procesorami x64 (KB3006137).

 

Ponoć zaszkodzić w tym przypadku mogło też złe zainstalowanie Intel Rapid Storage Technology. Nleży pobrać i zainstalowac driver ponownie, ze strony Intela.

 

Na błąd:

Error: (03/12/2015 01:15:37 PM) (Source: Windows Activation Technologies) (EventID: 3) (User: )
Description: 0x8004FE210x000000000001EFF0

 

Kwestię może też rozwiązać zwykłe skanowanie SFC (komendą sfc /scannow z poziomu cmd), albo prościej to samo z poziomu Glary Utilities, zakładka Stan systemu: "Naprawa plików systemowych".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...