Skocz do zawartości

Crash zaraz po reinstallu/uruchomieniu programu


fatymid

Rekomendowane odpowiedzi

Moja historia: mam bad sectory na dysku i wolno uruchamiający się system, więc poprosiłem kolegę, by przyniósł mi swój stary dysk. Chciałem spróbować zainstalować na nim sam system.

 

Problem: na dysku kolegi windows crashuje z bluescreenem zaraz po uruchomieniu. Wkurzyłem się i przeinstalowałem system na swój dysk. Nie wiedzieć czemu po uruchomieniu Opery system crashuje. Z kolei korzystanie z internetu w IE jest mocno utrudnione z powodu błędu "nie można odnaleźć miejsca sieciowego, operacja przerwana" czy coś takiego. W Google Chrome nie da się nic zrobić, bo crashuje sam program. Reasumując, system zawala na obu dyskach, choć wcześniej nie było problemu z bluescreenami.

 

Dodam, że chciałem zainstalować NetFramework 4 z płytki, ale wyświetliło się szare okienko z szarą czcionką na czarnym tle, gdzie było napisane, że brakuje jakiegoś pliku (nie było jednak komunikatu błędu i proces kontynuwano).

 

Zacząłem kombinować, że może zasilacz nie daje rady z dwoma dyskami, ale próba odłączenia dysku kolegi (na którym nie ma systemu) kończy się niemożnością rozruchu systemu, ponieważ wyskakuje czarny ekran z komunikatem...takie słowo na B, chodzi o kolejność uruchamiania...w BIOSIE mam ustawiony rozruch swojego dysku jako pierwszy.

 

WSZYSTKIE sterowniki są zainstalowane, a dyski poprawnie podłączone.

 

Nie zrobię skanów, bo nie mam jak. Co najwyżej jakiś screen albo plik wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...