Skocz do zawartości

System windows nie uruchamia się


anabioza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z uruchomieniem windowsa. Wczoraj normalnie wyłączyłam komputer a dzisiaj włączyć już go nie mogę nawet w trybie awaryjnym. Nie działa również przywracanie systemu. Próbowałam każdej opcji, której działanie rozumiem. W trakcie ponownych uruchamiań windows coś tam próbuje naprawić ale każdorazowo komputer wraca do niebieskiego ekranu z komunikatem:

 

Naprawa automatyczna

Komputer nie został uruchomiony poprawnie

i opcje: uruchom ponownie, opcje zaawansowane

 

Częśc z opcji daje efekt powrotu do powyższego a część informuje mnie o braku konta administratora na tym komputerze i w związku z tym braku możliwości wykonania akcji.

Przepraszam jeśli temat powtórzony ale szukałam i nie znalazłam nic podobnego na forum windows 8.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

@malineka , kazdy ma mieć swój temat i nie dopisujemy się do innych.

 W trybie awaryjnym działa system? Pytanie do obojga.

 

Nie dało się nawet systemu awaryjnego uruchomić. Został postawiony system drugi "na boku" i dopiero opcja przywracanie systemu. Temat w zasadzie do zamknięcia bo już i tak nie dojdziemy przyczyny. Przepraszam za późną odpowiedź ale zaczęłam już nowy wątek w kwestii dalszych problemów a o tym zapomniałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...