Skocz do zawartości

Program do optymalizacji


criss20ster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do Was takie zapytanie, co moglibyście polecić z programów do optymalizacji systemu Windows 7 ? Ponieważ po odinstalowaniu ze standardowego programu Windowsa pozostają nie potrzebne pliki w systemie i rejestrze czasami, ponieważ już to zauważyłem. A chciałbym utrzymać przy dobrej optymalizacji i pracy Windowsa bez błędów. 

 

 

Aha i mam 2 pytanie ale nie wiem czy to ten dział. Co moglibyście polecić z programów do odnajdywania sterowników do sprzętu ponieważ mam 2 system Windows XP i nie mogę znaleźć jednych sterowników, wiec morze jakiś program poradził by sobie i odnalazł. 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Co do sterowników to szczerze polecam szukać ręcznie, przynajmniej ja wolę wiedzieć co instaluję - podaj VENDORy urządzeń, poszukamy czegoś.

Jeżeli natomiast chodzi o optymalizację systemu to na sam początek możesz sprawdzić CCleaner :) następnie, zobacz inne pozycje w tej kategorii np. na dobreprogramy.pl - ile softu tyle opinni ;P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...