Skocz do zawartości

Grupa domowa win 7


janou

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po raz kolejny walczę z firmą z Redmond i powiem szczerze że mam dosyć. Na wstępie dodam że na google nie ma żadnego rozwiązania ani odpowiedzi na mój problem. Chciałbym założyć Grupę domową i siedzę przy tym- uwaga- 5h! Prosta rzecz a jednak... Dwa komputery z win 7 na kablu podpięte do routera. Po wielu próbach w końcu udało mi się założyć grupę ale nie mogę udostępniać dysków... Robię to sposobem dodawania do biblioteki którą później  udostępniam.  Zrobiłem wiele rzeczy jak google mówiło:

 

- Przyznałem pełne prawo do zapisu/odczytu i innych rzeczy dla wszystkich urzytkowników

- Zaznaczyłem opcję zezwalania udostepniania

 

Całych dysków nie mogę udostępnić ale już foldery w nich tak. Nie chce poprzestać na tym ponieważ widok udostępnionych folderów robi się dla mnie chaotyczny i nie zrozumiały. Chce uzyskać prostą rzecz: Udostepnić dysk i mieć pełen, nieograniczony dostęp do niego. Żeby przy wyborze udostepnionych dysków była prosta architektura: Dysk oraz co on zawiera). Proszę o pomoc ponieważ nie mam już sił. Przy próbie dostaję taki komunikat:

 

 

 

P.S. Jak jest inny, przyjemniejszy sposób to proszę o propozycję. Z góry dziękuję.

 

 

post-13529-0-90220000-1419781725_thumb.png

post-13529-0-21460000-1419781755_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...