Skocz do zawartości

"trwa wyszukiwanie instalacji systemu windows" - recovery


htw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

sytuacja jest następująca. Laptop został wyłączony podczas aktualizacji (jakieś najnowszej). Oczywiście ponowne  załączenie się nie powiodło. Chciałbym wejść do konsoli odzyskiwania i spróbować odzyskać system ale tutaj następuje problem podczas ładowania i szukania istniejącej wersji systemu pojawia się komunikat który nie puszcza dalej --> "trwa wyszukiwanie instalacji systemu windows" i koniec. Próbowałem instalatorem, probowa samym recovery, z pendiva z płytki, cały czas to samo. Sprawdziłem dysk (MHDD) - chkdsk było robione i  nic, ustawiałem bios do pozycji domyślnych - nic. 

 

może ktos juz miał podobny problem ... ?

 

ps. dodam, że system w okienku się pokazuje ale wyszukiwanie nie moze zniknąc

 

update: 

dwie godziny był włączony i się udało, tylko brak punktów przywracania, a osobiście jeden z nich tworzyłem, dziwne. Spróbuję nadpisać system.

 

update II:

z pod instalatora wywołanie polecenia uaktualnij oczywiście pokazuje tryb zgodności i [Filtr wulgaryzmów], załadowałem z WinRE polecenie sfc (sfc /scannow /offbootdir=X:\ /offwindir=X:\windows), znając jednak życie to też się posypie  <_<

 

jak wspomniałem przeskanowało i nie pomogło, znalazł błędy ale nie pomorze. Brak pomysł co dalej  .. :(

 

log w sfc w załączniku.

CBS.txt

DeepClean.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Sytuacja jest następująca:

 

Punków przywracania brak (nie wiem dlaczego), chkdsk nie znajduje błędów, próba automatycznego naprawienia nie pomaga, sfc /scannow /offbootdir=X:\ /offwindir=X:\windows), gdzie w pierwszym X podaje partycje odzyskiwania też nie. Nakładanie systemu zrozumiałem, że działa tylko z pod włączonego zalogowanego jako Admin systemu Mam rozumieć, że czeka mnie reinstalacja na nowo ? a może ktoś wpadnie na jakiś pomysł ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...