Skocz do zawartości

Usługa cpuz132 - Niemożność usunięcia martwego wpisu


pinochio

Rekomendowane odpowiedzi

Po skasowaniu (wykonaniu skryptu) i kolejnym restarcie stale mi się na nowo pojawia wpis w OTL

DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Running] -- C:\DOCUME~1\Jarek\USTAWI~1\Temp\cpuz132\cpuz132_x32.sys -- (cpuz132)

 

nie mogę się go pozbyć normalnym skryptem, choć pokazuje wynik, że kasowanie "succesful", za co on jest odpowiedzialny?

Usunąłem w rejestrze za pomocą "jv16 Power Tools" wszystko, co miało związek z cpuz132 i nic to nie dało. Co to za wpis?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie wiem, nie dało się w każdym razie w żaden sposób tego usunąć. Miałem zainstalowany CPU-Z 1.56 i odinstalowywałem/instalowałem normalnie, a tamte pozostawało i wracało stale, jako "Running", wraz z innymi wpisami w rejestrze dotyczącymi "cpuz132". Za późno, by ten twój domysł teraz sprawdzić. W związku z tym, że dręczyło mnie też niewyjaśnione pytanie z niemożnością zainstalowania oprogramowania karty sieciowej Intel PRO/1000CT, zrobiłem i tak w końcu wczoraj formata po trzech latach niezawodnego w sumie funkcjonowania systemu i teraz będę miał kolejne pytanie, ale to już w nowym wątku. Ale dziękuję, że nie pozostał ten wątek bez odpowiedzi, z pewnością to były pozostałości po wcześniejszej instalacji CPU-Z 1.32.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...