Skocz do zawartości

Zatrzymywanie się filmów na zalukaj, zacinanie radia online


ana909

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dosc dawna mam problem z zacinaniem się filmów na zalukaj. pl i jak do tej pory na anyfiles też, lecz po zainstalowaniu najnowszych kodeków, na tym portalu problem poki co zniknął, ale na zalukaj niestety nie. 

I bynajmniej nie chodzi tu o zwykle cięcie się, tylko o zatrzymanie filmu np po 10 minutach i koniec. Dalej film nie idzie, chyba ze przesunę kursor na koniec filmu i puszczę od tej 10 minuty. Niekiedy w ciagu 40 minutowego serialu musze to robic 4 razy, dluzszych filmow nie ogladam, na duzym ekranie juz w ogole, bo musialam co chwilę wstawac do laptopa... 

Nie mam juz pomyslu co zrobic, moja siostra mowi ze na jej laptopie zalukaj dziala normalnie, u brata też, wiec coś musi byc z moim nie tak. Zaktualizowalam wszystkie sterowniki, kodeki, łącze mam bardzo szybkie, jesli chodzi o flasha co i roz go reinstaluje, bo pojawia się czasem problem zacinającej się wtyczki, ale np dzis nic takiego nie bylo a filmu obejrzec nie mogę... no nie mam juz pomyslow co robić. 

Zacinają się też radia internetowe, na open.fm przy dluzszym buforowaniu radio potarfi się wylączyc i trzeba odsiwezac stronę, aby dalej dzialalo, to też się powtarza co 3-4 piosenki.

 model

9655454900_1415877423_thumb.jpg

7601866700_1415877425_thumb.jpg 

 

Proszę o jakąś pomoc

Addition.txt

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...