Skocz do zawartości

Ikonki w trayu - nie pojawiają się wszystkie


stivo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim w Nowym roku :)

 

Jestem u znajomych, gdzie niedawno podłączyli internet i miałem zadbać o odpowiednie programy zabezpieczające. Sprzęt nie jest zbyt nowy, więc zainstalowałem najnowszego AVG i jako firewalla zainstalowałem Persona Firewall, jednak dla nich byłby zbyt zaawansowany, więc go odinstalowałem.

 

Po tej operacji w trayu przestały wyświetlać się niektóe ikonki, np. Skype, który uruchamia się wraz ze startem sysytemu, czy ikonka bezpiecznego odłączania sprzętu (podłączałem pendrive'a). Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc w fixie tego problemu.

 

Dołączam logi z OTL'a:

OTL.Txt

Extras.Txt

 

Jak by trzeba było coś jeszcze podać czy zrobić logi z innych narzędzi, to piszcie, co potrzeba.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Najedź na pasek zadań i wciśnij PPM (Prawy Przycisk Myszy) i daj Właściwości.

I idziesz według tej instrukcji.

Pasek zadań -->Ukryj Ikony Nieaktywne --> Dostosuj --> I ustaw Sobie jak chcesz

 

Jeśli nie pomoże, napisz a coś poradzimy :)

 

EDYCJA:

Odinstaluj pasek AVG.

I tak dla kosmetyki:

zamień sobie Gadu-Gadu na jakiś mniej żrący pamięć program.

Programy do komunikacji

POLECAM AQQ !

Odnośnik do komentarza

Najedź na pasek zadań i wciśnij PPM (Prawy Przycisk Myszy) i daj Właściwości.

I idziesz według tej instrukcji.

Pasek zadań -->Ukryj Ikony Nieaktywne --> Dostosuj --> I ustaw Sobie jak chcesz

To nie jest tak, że ja o tym nie wiem, bo dużo siedzę na Windowsie i takie rzeczy to dla mnie pryszcz, a tu akurat jest coś poważniejszego i stąd ten temat. Ogólnie ikonki się ładują i pokazują, jednak jak wspomniałem nie pokazuje się (startującego z windowsem) Skype'a i ikonka bezpiecznego usuwania sprzętu. I żadna ikonka nie jest tu ukryta, bo miałbym przycisk do pokazywania nieaktywnych.

Na chwilę obecną nie wiem jak wygląda sytuacja, bo nie mam dostępu do sprzętu. Przy najbliższej okazji to sprawdzę.

 

 

zamień sobie Gadu-Gadu na jakiś mniej żrący pamięć program.

Programy do komunikacji

POLECAM AQQ !

Sam AQQ używam, ale jak pisałem na początku komp nie jest mój. Edytowane przez picasso
12.12.2011 - Temat zostaje zamknięty. Wygasła jego żywotność ustalona zasadami. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...