Skocz do zawartości

NetBook nie odpala się, nawet do biosu nie da się wejść ;/


CrashJack

Rekomendowane odpowiedzi

NetBook HP Pavillion dm1 nie odpala się, gwarancji nie ma już bo go kupiłem w grudniu 2011 roku

 

jaka sytuacja dokładnie jest ? pamiętam, że mi się zawiesił kompletnie, klawiatura/kursor nie działały, więc wyłączyłem poprzez wyłącznik przytrzymując go, i jak włączam, to nagle wycisza się, i miga lampka w caps'locku, oraz zapalone lampki wifi oraz dźwięku, nic po za tym, windows nie włącza się, do biosu wejść nie mogę, czarny ekran jest, żaden skrót klawiaturowy nie działa, tylko można z powrotem go wyłączyć poprzez przytrzymanie włącznika

 

lecz dziś włączyłem ponownie i się odpalił, ale wchodząc na moje konto po jakimś  czasie się zablokował i znowu nic nie działało, nie wiem co jest grane,

ostatnio co pamiętam, to zainstalowałem CIS 7, b. dziwne, na notebooku nic się nie dzieje po instalacji tego oprogramowania

 

być może do trybu awaryjnego mógłbym wejść, ale pewnie minie kilkanaście godzin od prób włączenia go ponownie

 

jak się odpali to może wejść w tryb awaryjny i zrobić logi z otl oraz frst ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli migają lampki to jest jakieś uszkodzenie sprzętowe. Trzeba by poszukać dokładnej instrukcji w necie co oznaczają kody lampek. W ciemno stawiam że problem leży po stronie płyty głównej lub pamięci. Możesz podać dokładną ilość mrugnięć lampki CAPS Lock?

Kody

Caps Lock/Num Lock LED	Component Tested	Error Condition
LEDs blink 1 time	CPU	CPU not functional
LEDs blink 2 times	BIOS	BIOS corruption failure
LEDs blink 3 times	Memory	Module error not functional
LEDs blink 4 times	Graphics	Graphics controller not functional
LEDs blink 5 times	System board	General system board failure
LEDs blink 6 times	BIOS	BIOS authentication failure
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...