Skocz do zawartości

Nie mogę zalogować się do Windowsa.


R80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałem problem z dostępem do program files, próbowałem wszystkiego, najpierw nadałem uprawnienia administratora w cmd komendą net user, następnie je zdjąłem, posiadam konto administratora, pomimo tego nie miałem dostępu do program files, potem pomyślałem o kontroli rodzicielskiej(może tam się coś przestawiło), zmniejszyłem ją do 0 i zrestartowałem komputer, po uruchomieniu mam teraz 2 konta Administrator i to moje(R80), niestety oba wymagają haseł, lecz ja nie ustawiałem nigdy hasła do swojego konta, tym bardziej do konta administratora.. Teraz próbuje coś wskórać poprzez dysk naprawczy Win7 z pendriva, poprzez konsole, ale nawet tam mi nie pokazuje konta R80, jedynie Administrator jako Quest(gość), proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

To że system wymaga hasła, to jeszcze nie znaczy że to prawda. Może po prostu wyświetla domyślny ekran logowania, a hasło ignorujesz i zwyczajnie klikasz enter?

Oczywiście jeśli przyczyna nie jest tak banalna, to proponuję wpisać w Google:

"hasło administratora w windows 7"

I postąpić według jednej z instrukcji. Ponieważ niestety nigdy nie wiadomo, w jakim celu proszący o poradę taki dostęp chce uzyskać, nie napiszę wprost.

Po prostu nie wiem, czy na tym forum mi wolno, sorry... ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...