Skocz do zawartości

Problem z logowaniem do konta Microsoft, źle wpisane dane


vennka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Mam problem z zalogowaniem się do komputera po aktualizacji systemu windows 8. Poprzednio komputer posiadał hasło, które wygenerowałam sama. Podczas aktualizacji trzeba było założyć konto microsoft, sęk w tym,że użytkownik, który korzystał wtedy z laptopa wpisał tam jakieś bzdury(login, hasło, dane, maila wszystko zostało wymyślone i niezapamiętane).  Aktualnie nie mam dostępu do komputera, ponieważ login i hasło zostało zamienione. Nie mam możliwości odzyskania go poprzez stronę microsoft'u, chcą dokładnych danych. Bardzo proszę o informację w jaki sposób ominąć nowe hasło i dostać się do komputera.

Dziękuję za wszelkie informacje.

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W skrocie powiem tak.Nalezaloby wylaczyc w biosie UEFI aby zamiast tradycyjnego startu bios miec taki jak bylo  we wczesniejszych windowsach(wciskanie klawiszy przy starcie),Pobrac wczesniej plyte hirens boot nagrac na plyte lub usb nastepnie przy starcie systemu wybrac start z plyty/usb ,wybrac start systemu mini windows xp.Po zaladowaniu tego sysytemu otworzyc z pulpitu HBCD menu a nastepnie w rozwijanej liscie    Passwords/key - Windows login - NTPW edit.Po uruchomieniu tego programu jest wybrana domyslna sciezka ale moze ona byc inna wiec nalezy sprawdzic pod jaka litera dysku jest system i ewentualnie zmienic tylko litere dysku np.zamiast c moze byc d.Po kliknieciu na open w programie pojawia sie konta systemowe.Wtedy pozostaje tylko zmienic lub zresetowac haslo do danego konta (w tym przypadku administratora) nastepnie zapisac zmiany i uruchomic komputer ponownie.Jest to taka sama procedura jak w zalaczonym linku.

http://www.youtube.com/watch?v=T170suqO7yw

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...