Skocz do zawartości

Problem z bootowaniem / uruchamianiem


Yugin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
na wstępie chciałbym prosić o nie wyrzucanie jeżeli zamieściłem post w niewłaściwym miejscu.

 

Sprawa wygląda następująco:

przed instalacją windowsa na laptpie firmy samsung przypadkowo nacisnąłem klawisz F4, który powinien uruchomić partycję recovery, ale że dysk jest czysty po ekranie z logiem Samsunga pokazuje się tylko czarny ekran.
Zainstalowałem system WIn 7 poprzez ręczny wybór bootowalnego napędu przy pomocy klawisza F10, instalacja zakonczona, tylko przy każdym ponownym uruchomieniu komputera trzeba było ręcznie wybrać bootowanie z dysku (byłem przekonany, że wszystko wróci do normy po zaistalowaniu windowsa, na róznych forach przy podobnych problemach wszystko wracało do normy po zaistalowaniu wszystkich sterowników).
System uruchamia się prawidłowo ale dopiero po ręcznym wyborze uruchomienia z listy po wcisnieciu F10 (w biosie ocje bootowania ustawiałem na różne sposoby ale nic nie pomaga), może aktywna jest opcja wybory funkcji recovery a partycji takiej nie utworzyłem, może jest możliwość by to jakoś wyłączyć.

Wiem, że piszę troszkę lakonicznie ale prosiłym o pomoc w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...