Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem przywracania systemu


webdev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem ostatnio bezradny ze względu pewnego problemu, który pokazuje się podczas bootowania narzędzi do odzyskiwania systemu.

 

Nie można uruchomić pozycji rozruchu, ponieważ wymagane urządzenie jest niedostepne

 

Mam netbooka, który posiada Windows 7 starter. Nie mam płyty instalacyjnej ponieważ komputer miał już wgrany ten system. Nie chciałbym stracić całego systemu, bo jest legalny przede wszytskim :)

 

Czy jest jakas opcja by naprawić narzędzie do naprawiania (pewnie brakuje jakiś plików na partycji recovery) ? :P

 

Skanowałem w poszukiwaniu błędów, ale nic nie znaleziono (wbudowane narzędzie w windowsie)

 

Chciałbym ten problem rozwiązać jakoś sensownie, ponieważ przydaje mi się to narzędzie.

 

Nie pamiętam kiedy mi się to stało. Aczkolwiek trzymałem tam dużo danych dodatkowych z racji tego że nie było łatwe zrobić tam drugiej partycji. Mimo to dysk zawsze miał więcej niż połowe wolnego miejsca.

Dodam tez że posiadam obok windowsa Linuxa (lubuntu).

 

Nie wiem co mógłbym powiedzieć więcej ? Jesli mam cos dodać to proszę mi powiedzieć jakie informacje będą niezbędne :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...