Skocz do zawartości

SystemComponentModel.Win32Exception


dariahexe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uczestników forum i jednoczesnie proszę o pomoc.
Otóż trzy dni temu,w ramach testów dwukrotnie odinstalowałam oraz zainstalowalam różne wersje przeglądarki Google Chrome (także 32-bit i 64-bit).
Po ostatniej jej deinstalacji i staraniach ponownego jej zainstalowania - jest to niemożliwe.
Dwa razy instalacja i deninstalacja się powiodły.
Natomiast trzeci raz,przy staraniach zainstalowania Google Chrome - zainstalowanie Chrome stało się niemożliwe, a system zwraca taką informację:

 

- SystemComponentModel.Win32Exception: Nie można odnależć okreś,lonego pliku w SystemDiagnostics.Process.StartWithShellExcecuteEx(ProcessStartInfoStartInfo) w SystemDiagnostics.Process.Start() w SystemDiagnostics.Proces.Start(ProcessStartinfo) w ClickOnceBootstrap.ClickOnce.Entry.Main() -


(Windows 7 SP1 64-bit, preinstalowany, Acer Aspire 5742ZG.
Deinstalacja przeprowadzona z "Revo Uninstaler", rejstr oczyszczony po deinstalacji z "jv16 Power Tols" oraz "RegOrganizer". Usunięte pozostawione klucze i wpisy rejestru dotyczące Google Chrome.
Dysk oczyszczony z folderów i z pozostałości po Google Chrome.
Antywirus odinstlowany.
Folder C \ Windows \ Installer - przejrzałam dokładnie - Instalatora Google Chrome,Google Inc. brak, gdyż jak pisałam wyżej - system, dysk, foldery oraz rejestr zostały oczyszczone z pozostałości.
Przeprowadziłam weryfikację plików i systemu Konsolą Poleceń (cmd.exe) - wszystko OK.
Architektura NET Framework działa idealnie,żadnych problemów - sprawdzone narzędziem "Microsoft.NET Framework Setup Verification Utility" oraz "Microsoft.NET Framework Repair Tool")

Cały system działa poprawnie oraz wszystkie jego aplikacje.
A Chrome nie można zainstalować w żaden sposób.
Nawet z instalacji alternatywnej - nie działa.

Fizycznie programu nie ma w systemie,na dysku,ani w rejestrze.
Rejestr przeszukałam specjalnie ręcznie pod kątem znalezienia kluczy i wpisów po Chrome (Google).
Nie pozostało nic.
Mimo to system wciąż zwraca ten komunikat przy próbie instalacji Google Chrome:

- SystemComponentModel.Win32Exception: Nie można odnależć okreś,lonego pliku w SystemDiagnostics.Process.StartWithShellExcecuteEx(ProcessStartInfoStartInfo) w SystemDiagnostics.Process.Start() w SystemDiagnostics.Proces.Start(ProcessStartinfo) w ClickOnceBootstrap.ClickOnce.Entry.Main() -
 

Jak to naprawić?

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.
Będę ogromnie wdzęczna.
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...