Skocz do zawartości

Nie można uruchomić harmonogramu zadań.


omgwtf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy ;) Otóż sprawa z moim komputerem wygląda tak że chciałem dziś wykonać defragmentacje dysku, odpalam defragmentator a tam wyskakuje błąd że harmonogram zadań nie jest uruchomiony, próbowałem w Usługach odpalić harmonogram ale po próbie pojawił się taki błąd...

 

25579882.png

 

 

Poczytałem troche i wykonałem już log programem OTL, da się coś z tym zrobić czy czeka mnie format? :) Pozdrawiam, Mateusz.

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Może bez przesady zaraz z tym raportem z "OTL"... ;)  To nie tragedyja, wirus czy jaka inna straszna stwora, która zaraz Waści do desperacji czy inszego formatu przywieść rychło może... ;)

.

Jak sam komunikat wskazuje dość czytelnie, o co w Windows zazwyczaj trudno, masz problem zależności usługi od grupy. Grupy powiązanych z nią usług. Czyli któraś jest najpewniej po prostu wyłączona...

"Harmonogram" jest powiązany z "Dziennikiem zdarzeń" i "Zdalnym wywoływaniem procedur". A tryb w którym powinien być uruchomiony winien być "Automatyczny".

 

W ogóle to wykazałeś się waść niekiepskim lenistwem. Właśnie sobie zerkam w Google i sam się zastanawiam po co to piszę...

Bo odpowiedź masz na tym forum! Wyszukiwarka zdechła czy jak? ;)

 

To se poczytaj. Propnuję przewinąć od razu do postu Picasso, co byś się bardziej nie zmęczył... ;)

https://www.fixitpc.pl/topic/21402-harmonogram-zada%C5%84-nie-dzia%C5%82a/

Odnośnik do komentarza

"Harmonogram" jest powiązany z "Dziennikiem zdarzeń" i "Zdalnym wywoływaniem procedur". A tryb w którym powinien być uruchomiony winien być "Automatyczny".

 

 

Dzięki! Okazało się że "Dziennik zdarzeń" miałem wyłączony ;) A log z OTL dałem bo ostatnio instalowałem kilka programów i myślałem że one coś namieszały.. Szkoda że brakuje tu przycisku "Pomogł!" ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...