Skocz do zawartości

VAIO SVE1113M1EW - Brak dostępu do dysku C prawdopodobnie po odświeżeniu systemu


ewenement

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Podczas oglądania filmu wyskoczył czarny ekran i laptop się wyłączył. Właściciel laptopa nie mógł go uruchomić więc użył prawdopodobnie opcji odśwież system czy coś podobnego w assist lecz teraz nie ma wcale dostępu do dysku C. Nie można nic instalować, zakładki w ff też zniknęły itp. Czy jest szansa do powrotu do stanu w którym wszystko było ok? Jeśli tak to jak to zrobić? Oczywiście zależy mi na wszystkich plikach itd. Windows 8

partycja tylko jedna C

 

Widzę dysk jak wchodzę w komputer ale jak chcę w niego wejść to wyskakuje info Lokalizacja jest niedostępna. C:\ nie jest dostępny. Odmowa dostępu.

Nie wiem jak wejść w tryb awaryjny F8 nie działa.

 

pokazuje SMART

http://wklej.org/id/1381201/

pliki użytkownika też są jak wejdę przez skrót z pulpitu

 

 

Instalować jednak można bo Crystal Disk Info się zainstalował

 

Co dziwne, chyba po uruchomieniu systemu już nie mogłem nawet uruchomić Crystal Disk Info więc odinstalowałem go i ponownie przy instalacji zaznaczyłem "launch Crystal Disk Info" i wtedy się uruchomił.

Pokazuje zrzut ekranu CDI

9371660300_1401783478_thumb.jpg

Co do nadania uprawnień to podczas jej próby wyskakiwały takie błędy:

1358846500_1401784215_thumb.jpg 3039368000_1401784218_thumb.jpg 8712458100_1401784221_thumb.jpg 4562722700_1401784225_thumb.jpg 2606728900_1401784228_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Mimo że poradnik tego zakazuje

Uwaga:

Proszę tego nie próbować wykonywać dla całego dysku / głównych katalogów C:\, D:\ (w zależności gdzie jest zainstalowany system) ani kluczowych folderów systemowych np. C:\Windows!

 

to jak mogę spróbować tylko cały dysk

i przy tej próbie wyskakują tam takie okna.

po zaznaczeniu opcji "Zamień wszystkie wpisy..." pojawiło się dużo więcej błędów - musiałem dużo więcej klikać "Kontynuuj". Ostatnie 2 okna które wyskoczyły to: 
"Wystąpił błąd podczas stosowania informacji o zabezpieczeniach do: C:\ 
Nie można wyliczyć obiektów w kontenerze. Odmowa dostępu" 
oraz 
"Nie można zapisać zmiany uprawnienia na Dysk lokalny (C: ). 
Odmowa dostępu" 
I jak zwykle tu mogłem kliknąć tylko OK. Przez co znów mogę jedynie albo zacząć cały proces od początku lub kliknąć "Anuluj" i wyjść z zabezpieczeń. 

Co dalej mam robić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...