Skocz do zawartości

Niejednolite podświetlenie przy krawędzi wyświetlacza w laptopie


Radzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam od wczoraj pewien problem.

Mam laptopa.

Wczoraj moja dziewczyna wychodząc ode mnie (laptop był włączony i miał zamkniętą pokrywę, leżał na biurku), wychodząc położyła na nim nieostrożnie swoją cięzką torbę (miała w niej książki z uczelni) i położyła mi ją na laptopa zamkniętego.

Troche się na nią zezłościłem, ostro mnie tym wpieniła, że gdy teraz włączam laptopa i robię na wyświetlaczu czarne tło (najlepiej widać na czarnym tle), to przy górnej krawędzi pod kątem widać takie jakby nierównomierne podświetlenie.

Wrzucam screena. Chodzi mi o to zaznaczone na czerwono pętlą.

Jak myślicie czy mogło to być od walnięcia na niego torby?

Mam pedantyczne podejście jeśli chodzi o sprzęt komputerowy, bardzo o niego dbam jeśli chodzi o hardware jak i o system operacyjny, wszystko musi być dopasowane na ostatni guzik.

Zdenerwowały mnie te dziwne plamki w rogach na screenie (jest to tylko w kółku po prawej stronie, w lewej nie ma takiego czegoś), jak myślicie to może być od walnięcia na niego torbę?

A jeśli nie, to czym to może być spowodowane i dodam że nie mam podświetlenia ledowego tylko to starsze.

Czy może to się odbić w przyszłości na podświetleniu laptopa?

Bardzo Wam dziękuję, dodam tylko że widać to najlepej na czarnym tle, na białym nie jest tak bardzo widoczne, ale się zdenerwowałem i przepraszam za taką błachostkę, ale troche się zmartwiłem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...