Skocz do zawartości

WINDOWS 8 - Nie pobierają się aktualizacje i pliki


mw1900

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zwracam się do Was z prośbą. Od niedawna posiadam Windows 8 i nie potrafię rozgryźć go w całości. Nie mogę pobrać nic z internetu. Aktualizacji, plików w prost od producenta takich jak najnowsza wersja Google Chrome, Java czy Adobe Flash Player. Mam nieaktualne programy przez co wyświetlanie stron internetowch jest bardzo uciążliwe a filmy na youtube nie działają wogóle.. Próbowałem pobrać najnowszą aktualizację w przeglądarce Chrome poprzez USTAWIENIA -> POMOC. Ale Nie udało się. http://pl.tinypic.com/view.php?pic=4h7iaa&s=8#.U4mHyvl_t5N (nie zwracajcie uwagi na napis nad strzałką ;)) Próbowałem ściągnąć nowszą wersję przeglądarki prosto od producenta chrome. Nie wyszło. Dopiero Następną próbą było ściągniecie z serwisu typu ściągnij.pl. też bez skutku.

 

W każdym razie nie pobiera się nic. Próbowałem także pobrać niezbędne programy na innym komputerze i prznieść je na ten. Instalacja dochodzi do jakiś 99% po czym wyskakuje błąd. Inne przeglądarki internetowe działają tak samo. Jestem pewien że problem rozwiązało by uaktualnienie wszystkiego. Z Javą i Flashem na czele. Natomiast nie mogę ich pobrać. Coś mi blokuje. Czy potraficie mi wskazać gdzie tkwi problem? Co zmienić w ustawieniach systemu aby wszystko się pobierało? Ustawienia zapory lub blokada systemu windows?

POMOCY!

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...