Skocz do zawartości

Jak zabezpieczyć komputer


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ze swojej strony, poleciłbym antywirus Microsoft Security Essentials. Jeszcze się na nim nie zawiodłem, albo ArcaBit też dobry program.

Poza tym wtyczki blokujące reklamy i sprawdzające wiarygodność strony, takie jak AdBlock, Avast i TrafficLight.

Na własnym systemie przekonałem się jakim błędem było nieposiadanie wtyczek, dodatkowo teraz uzbroiłem się w najnowsze wersje Adobe Flash Player i Javy i jeszcze żadnego wirusa na kompie nie miałem. Mam nadzieję że trochę pomogłem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Sorry, dopiero teraz zobaczyłem twój post, nie nie mam firewalla, aktualnie nie używam żadnego, bo po pierwsze - nie potrzebuję bo nie gram w gry online typu Battlefield, CS, LOL, Minecraft, po drugie - nie wiem do czego mi byłby potrzebny, jeśli ja pobieram tylko interesujące mnie tapety na komputer do własnego użytku, sprawdzam pocztę, słucham muzyki, oglądam teledyski.

Także sorry, nie pomogę :( zaczekaj na kogoś, kto używa jakiegoś firewalla.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

w zasadzie ja też używam internetu jako przeciętny użytkownik, kiedyś przy Xp zalecali z tego co pamietam na roznych portalach jakis firewall, bo ta systemowa zapora byla nie do konca skuteczna, nie wiem jak to wyglada przy Win 7, czy firewall dodatkowy jest potzrebny, mimo wszystko dzięki za odp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...